شرایط استفاده از سامانه پیامکی-خرید سامانه پیامکی

شرایط استفاده از سامانه سراسری پیامک

 1. با خرید سامانه پیامکی برای ارسال پیامک انبوه و استفاده ابزارهای سامانه محدودیت زمانی وجود ندارد.

 2. با خرید سامانه پیامکی، شماره های ارسال پیام کوتاه و امکانات آن به طور یکسان در اختیار همه کاربران قرار می گیرد و ابزارهای جدیدی که در آینده به سامانه اضافه می شوند، رایگان خواهد بود.

 3. هزینه ارسال پیام کوتاه به عهده کاربر می باشد. این هزینه بر اساس تعداد صفحات تحویلی به اپراتور محاسبه و از اعتبار کاربر کسر می گردد. تعرفه ارسال پیامک در بخش قیمت ها درج گردیده و همواره آخرین قیمت ها ملاک محاسبه هزینه ها خواهد بود.

 4. محتوای پیامک های ارسالی کاربران به صورت هوشمند کنترل شده و پس از تأیید، ارسال خواهند شد. پیامک هایی که محتوای سیاسی، غیر اخلاقی، تبلیغات غیرمجاز (محصولات ماهواره ای، خدمات آرایشی و بهداشتی، خدمات پزشکی و سایر محصولات حوزه سلامت، وام، جایزه و …) داشته باشند یا هویت ارسال کننده در متن آن ها مشخص نباشد، تأیید نمی شوند و قابلیت ارسال نخواهند داشت.

 5. در صورت اصرار کاربر بر ارسال محتوای غیرقابل تایید و عدم توجه به توضیحات کارشناسان محتوا، پنل کاربر مسدود گردیده و مانده اعتبار آن مسترد نخواهد شد.

 6. تمامی اخبار مرتبط به سامانه پیامکی در پنل کاربری نمایش داده می شود.

 7. فیلم آموزشی استفاده از سامانه پیامکی به طور کامل در پنل کاربری وجود دارد تا کاربران بتوانند به راحتی و بدون مشکل از تمام مزایای سیستم ارسال پیامک استفاده کنند.

 8. با توجه به اختلالات سامانه فیلترینگ پیام کوتاه، کاربران می بایست قبل از هرگونه ارسال انبوه، متن مورد نظر را با استفاده از گزینه ارسال تستی مخابره کرده و از دریافت کامل آن روی گوشی اطمینان حاصل نمایند. در صورت فیلتر شدن پیامک ها توسط سامانه فوق، تمامی مسئولیت آن به عهده کاربر ارسال کننده می باشد.

 9. حداقل تعداد مخاطبان در هر بار ارسال بایست بیشتر از بیست نفر باشد.

 10. در اکثریت ارسال هایی که شماره های مخاطبان از بانک های سامانه یا بانک های اپراتور استخراج می شوند، آمار کلی وضعیت ارسال ارائه می شود و امکان نمایش تک تک شماره های مخاطبان و دلیوری وجود دارد.

 11. پاسخگویی به سوالات و مشکلات احتمالی کاربران با استفاده از تیکت خواهد بود.

  ورود به پنل ارسال پیامکارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • دوازده − شش =