• اسلایدر دیجیتال برندینگ
  Digital Branding
  برندسازی در دنیای دیجیتال و مدیریت برند بر بستر اینترنت می باشد.

دیجیتال برندینگ
Digital Branding

برند یک واژه است ولى«برندینگ» یک فعالیت مدیریتى مستمر و طولانى است که باید آنرا به طور هدفمند دنبال کرد تا بتوان در ایجاد یک هویت و برند، توسعه و حفظ آن به موفقیت رسید. برند یک دارایی و یک ارزش ویژه برای شرکت می باشد. برند سازی باعث می شود که از میان رقبا مخاطبان شما را انتخاب کنند و به سمت شما حرکت کنند. دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی تنها بخشی از برندسازی دیجیتالی یا برندسازی اینترنتی می باشد . دیجیتال مارکتینگ و دیجیتال برندینگ لازم و ملزوم همدیگر هستند. 

 • تحقیقات بازار

  تحقیقات بازار موجب کاهش ریسک، کشف فرصتهای بهتر، بررسی نقاط قوت و ضعف، آگاهی از رقبا، شناخت بهتر مشتریان و ... می شود. بدون داشتن یک برنامه واقع بینانه شرکت و سازمان نمی تواند رشد کند. برای برنامه ریزی استراتژیک و شروع فرآیند دیجیتال مارکتینگ ابتدا میبایست تجزیه و تحلیل کسب و کار صورت گیرد تا براساس نوع خدمات و محصولات و مخاطبان، هدف گزاری شده و برنامه جامع بازاریابی دیجیتالی تدوین شود.

 • توسعه برند

  هر آنچه که در زمینه دیجیتال برندینگ و دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید ما به شما ارائه میدهیم. شما نیاز به راه حل های دیجیتال مارکتینگ و معرفی برند و خدمات خود به مخاطبان در فضای مجازی دارید. تمام ابزار ها و تکنیکهای دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتالی را ما در اختیار شما قرار میدهیم و همراه شما هستیم.

 • برنامه ریزی استراتژیک

  برای موفقیت در نام تجاری و برند شما، باید نیازهای مشتریان درک شود و به دنبال آن تکنولوژی کسب و کار خود را پیشرفت دهیم و بازسازی کنیم. برای تبلیغات تجاری موثر و تبدیل شدن به یک برند با خدمت و محصول متفاوت باید یونیک باشید.

 • تاثیر گزاری برند

  با خلاقیت در کار و طراحی و تدوین استراتژی باید روی مشتریان و مخاطبان خود تاثیر گذار باشید. این خلاقیت تمام بدنه کسب و کار و خدمات را شامل می شود که می تواند وبسایت، طراحی لوگو، تبلیغات سئو، اپلیکیشن موبایل، نوع ارائه محصولات در شبکه های اجتماعی،و ... باشد.

 • رسانه های اجتماعی

  ارائه راهکارهای بازاریابی در شبکه های اجتماعی. در این بازاریابی محتوا و انتخاب رسانه از اهمیت بالایی برخوردار است. از هر دو نظر ما به شما کمک میکنیم تا محتوای مناسب در چارچوب کسب و کار خود را از طریق رسانه های اجتماعی مناسب در اختیار مخاطبان قرار دهید تا بتوانید از این طریق بیشترین مخاطبان هدف را به سمت خود جذب کنید.

 • برنامه ریزی محتوا

  با توجه به تغییرات عملکرد موتورهای جستجو، بهترین بازاریابی برای موفقیت در دنیای دیجیتال مارکتینگ بکاربردن و آموزش استراتژی های تولید محتوا بوده که برای هر کسب و کاری مهم می باشد. محتوای رسانه های مختلف باید دارای تنوع و جذابیت باشد ضمن اینکه به ماهیت رسانه اجتماعی هم باید توجه نمود.

 • تصویر سازی برند

  برنامه ریزی و تدوین استراتژی های مربوط به تصویر سازی برند در بستر اینترنت. با طراحی خلاقانه و مفهومی لوگو، کسب و کارتان را به یادمانی و متمایز کنید. لوگو نشانگر هویت تجاری شماست ... شرکت و کسب و کار بدون لوگو نشانه و مفهومی ندارد. در واقع لوگو علامت تجاری شما می باشد.

 • فروش اینترنتی

  تدوین و طراحی استراتژی های فروشگاه اینترنتی. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی برای خدمات و محصولات شما توسط تیم ما انجام می گیرد. طراحی تخصصی وبسایت، مخصوص کسب و کارهایی که تمایل دارند محصولات خود را روی اینترنت و از طریق وبسایت و یا اپلیکیشن موبایل و ... به فروش برسانند توسط ما با معتبرترین و جدیدترین متدهای طراحی سایت و فروش آنلاین انجام می شود.