• سئو و بهینه سازی وبسایت itgama
  ?What Is SEO
  Search Engine Optimization (SEO), search engine & conversion rate optimization
 • سئو و بهینه سازی وبسایت - itgama.ir

سئو و بهینه سازی وبسایت
(Search Engine Optimization (SEO

بعد از طراحی وبسایت، برای هدایت مخاطبان و کاربران و افزایش ترافیک می بایست بهینه سازی وبسایت صورت گیرد. برای معرفی و شناسایی برند شما در فضای مجازی حضور در نتایج جستجو از اهمیت بالایی برخوردار است که برای این امر باید از تمام ابزارها و تکنیک های موجود برای بهینه سازی وبسایت استفاده کرد. به این نکته توجه کنید که افزایش ترافیک و بازدید وبسایت منجر به بازده مالی بیشتر برای برند و کسب و کار شما خواهد شد. سئو و بهینه سازی وبسایت کاری بسیار حرفه ای بوده و هر کسب و کار نیازمند استراتژی خاصی در این زمینه می باشد. ما در این زمینه از معتبرترین و جدیدترین متدها برای معرفی برند و کسب و کار شما استفاده می کنیم.

 • Strategic Planning

  تحقیقات بازار و تعیین استراتژی موجب کاهش ریسک، کشف فرصتهای بهتر، بررسی نقاط قوت و ضعف، آگاهی از رقبا، شناخت بهتر مشتریان و ... می شود. ساخت یک طرح جامع بازاریابی برای یک شرکت نیاز به یک نگاه گسترده به کلیت فعالیت و بازار و اهداف شرکت دارد. برنامه ریزی استراتژیک در واقع گام صفر بازاریابی دیجیتالی می باشد و هرگونه فعالیت بازاریابی و توسعه بر اساس آن شروع می شود.

 • Website Optimization

  کد نویسی و طراحی وبسایت با اصول پایه و اولیه سئو ( مطابق با استانداردهای سئو ) انجام می گیرد. برنامه نویسی های مبتنی بر وب هر روز در حال پیشرفت می باشند و باید برای موفقیت در دنیای سئو و بازاریابی دیجیتالی با افراد حرفه ای همکاری کرد. تیم ITgama در این روند همیشه پیشگام می باشد.

 • Site map

  طراحی نقشه سایت (xml) برای معرفی به گوگل و موتور های جستجو انجام می شود. شما برای دیده شدن صفحات وبسایت خود نیازمند ساختن یک نقشه سایت می باشید. نقشه سایت روبات موتورهای جستجو مانند گوگل را راهنمایی میکند صفحات شما را بصورت بهتر شناسایی کند و همچنین از ایجاد صفحات جدید و تغییرات در صفحات قدیمی شما مطلع شود.

 • Site Introducing

  معرفی سایت به موتورهای جستجو از الزامات سئو و بهینه سازی سایت می باشد. برای شروع فرآیند سئو و بهینه سازی وبسایت، در ابتدا باید سایت شما به موتورهای جستجو معرفی شود تا بتوانید مراحل بعدی کار بهینه سازی را انجام دهید.

 • Keyword Planner

  جستجوی کلمات کلیدی مورد نیاز از مراحل اصلی بهینه سازی وبسایت می باشد. فرآیند جستجوی کلمات کلیدی خود نیازمند تجزیه و تحلیل کسب و کار و تدوین استراتژی برای کار با وبسایت می باشد. در این مرحله کلمات کلیدی که طبق آن محتوای وبسایت ساخته خواهد شد تعیین شده و در همین مرحله می توانید رقبا، مشتریان بالقوه و بازار هدف خود را بهتر شناسایی کنید.

 • Trend

  آنالیز وب سایت و تعیین استراتژی کلمات کلیدی در این مرحله صورت می گیرد. در این مرحله روند کلمات کلیدی مورد نظر مشخص می شود. بطور کل می توانید پیش بینی های لازم را انجام داد. دو مرحله انتخاب کلمات کلیدی و پیش بینی روند آنها به صورت موازی با هم انجام می گیرد. تیم بهینه سازی با تخصص و تجربه خود کار بهینه سازی و سئو را برای شما انجام می دهد.

 • Webmaster tools

  تنظیمات گوگل برای سایت شما در وب مستر تولز توسط کارشناسان ما انجام می گیرد. از طریق این سیستم عملکرد های وبسایت شما کنترل می شود. تخصص و تجربه در زمینه سئو و بهینه سازی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 • Reporting

  آمارگیری اختصاصی سایت شما توسط تیم ما انجام می گیرد. از روند فعالیت شما در اینترنت گزارش گیری شده و آمار های اختصاصی وبسایت شما استخراج می شود. بر اساس این آمار ها می توان برای آینده وبسایت برنامه ریزی کرد و همچنین از وجود امنیت و عملکرد بهینه سایت اطمینان حاصل کرد.

 • Website Content

  تولید محتوای برای سایت، تشخیص کلمات و اصطلاحات مورد نیاز برای ورود اطلاعات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. نوشته های درون سایت باید مطابق با استانداردهای سئو و قوانین مشخص شده موتورهای جستجو باشد. در این مرحله بر اساس نتایج مراحل قبل و کلمات کلیدی انتخاب شده برای صفحات سایت محتوای اختصاصی در نظر گرفته می شود تا وبسایت شما در نتایج جستجو بهتر دیده شود.

 • Back links

  برنامه ریزی و ساخت لینک بازگشتی به سایت توسط ما انجام می گیرد. از طریق تبلیغات گسترده اینترنتی می توانید افراد بسیاری را به سمت وبسایت خود جذب کنید و خدمات و محصولات مورد نظر خود را ارائه دهید. تیم ITgama این با داشتن نمایندگی مهمترین شرکت تبلیغاتی در این زمینه تبلیغات کلیکی و گسترده وبسایت شما را انجام می دهد. 

 • Social Media

  تدوین استراتژی و ارتباط سایت با شبکه های اجتماعی . در این بازاریابی هم محتوا و هم انتخاب رسانه دارای اهمیت است. با فعالیت در شبکه های اجتماعی می توانید نظر مخاطبان را به سمت خود جلب کنید و ترافیک وبسایت خود را افزایش دهید. این فرآیند باعث افزایش مخاطبان شما و به دنبال آن افزایش مشتری برای محصول و خدمت شما خواهد شد.

 • Speed Site

  کد نویسی برای افزایش سرعت وب سایت و بسیاری کارهای دیگر که باید به صورت کاملا تخصصی روی وبسایت شما انجام گیرد تا سرعت بارگزاری آن روی اینترنت کاهش پیدا کند. برای سئو و بهتر دیده شدن در جستجوی گوگل و سایر موتورهای جستجو سرعت بارگزاری وبسایت دارای استانداردهای متفاوتی می باشد.

 • Responsive

  طراحی سایت واکنش گرا برای تاثیر بیشتر روی سئو سایت است. در طراحی ریسپانسیو یا همان واکنشگرا، ظاهر سایت برای چند سایز متفاوت و استاندارد ( لپ تاپ، تبلت و موبایل ) طراحی می شود. استفاده از این متد باعث بهبود عملکرد سایت در موبایل و تبلت خواهد شد و در پی آن روی سئو سایت بسیار موثر است.

 • AD words

  ادوردز سرویس تبلیغاتی اصلی گوگل می باشد. این سرویس به مشتریان این امکان را می‌دهد که علاوه بر آنکه سایت‌هایشان در نتایج جستجو گوگل نمایش داده می‌شود، بتوانند سایت‌هایشان را در همان صفحه اول نتایج جستجوی گوگل برای کاربرانی که جستجوهایی مرتبط با کسب و کار و وبسایت آنها می‌کنند به صورت تبلیغات کوتاه در فرمت‌های مختلف به نمایش بگذارند. قابلیت‌های ادوردز برای تبلیغات فقط به همین محدود نمی شود و بسیار متنوع‌تر است. 

 • Analystics

  آنالیز محتوای وب سایت و اپلیکیشن برای شناسایی رقبا و مخاطبین از ملزومات فرآیند سئو می باشد. این سیستم امکان بررسی و تحلیل ورودی‌ها، صفحات ورودی دهنده، کاربران وارد شده، فعالیتهای کاربران، زمان حضور و مسیر خروجی آنها را ارائه می‌کند. به این ترتیب، گستره وسیعی از اطلاعات در اختیار مدیریت سایت قرار خواهد گرفت.

 • Infographic

  طراحی و تولید اینفوگرافیک برای وبسایت انجام می شود. استفاده از اینفوگرافیک ها (گرافیک های اطلاع رسان) باعث می‌شود بیننده با نگاهی کوتاه حجم قابل توجهی از اطلاعات را که شکل نوشتاری آن ممکن است مقاله بلند بالایی را تشکیل دهد، به سادگی از طریق مشاهده دریافت کند و حتی آن را به خاطر بسپارد. اینفوگرافیک داده ها و اطلاعات را به زبان تصویری ساده ، برای مخاطب بیان می کنند.