طراحی وبسایت و اپلیکیشن موبایل
Web Design & Mobile App

هر کسب و کاری و هر شرکتی در دنیای امروز نیازمند ارائه راه حل های دیجیتالی برای درآمد و موفقیت بیشتر در کسب و کار خود می باشد. طراحی وبسایت و در مرحله بعدی طراحی اپلیکیشن موبایل قلب یک کسب و کار است. برای شروع فعالیت در فضای مجازی و دیجیتال مارکتینگ اصلی ترین نیاز طراحی وبسایت و اپلیکیشن است. ما در این فیلد همیشه به روز ترین روندها را دنبال میکنیم و جدیدترین متدهای روز را ارائه میدهیم.

 • فروشگاه اینترنتی

  طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ، مخصوص کسب و کارهایی که تمایل دارند محصولات خود را روی اینترنت و از طریق وبسایت و یا اپلیکیشن موبایل و یا ربات تلگرام به فروش برسانند. ما با معتبرترین و جدیدترین متدهای طراحی سایت فروشگاهی، فروش آنلاین شما را راه اندازی می کنیم.

  قیمت طراحی سایت فروشگاهی

 • وبسایت پزشکان

  طراحی وبسایت پزشکان با جزئیات کامل از قبیل راهنمای مراجعین، رزرواسیون، ارایه خدمات آموزشی، معرفی خدمات شما و غیره، توسط تیم طراحی آی تی گاما نیازسنجی و ساخته می شود.

 • وبسایت شرکتی

  طراحی وبسایت شرکتی با توجه به نوع خدمات و محصولات شما انجام می شود. با كاملترین و تخصصی ترین امكانات یك وبسایت حرفه ای و به بهترین نحو خدمات و محصولات خود را معرفی و ارائه نماید.

 • سایت مجله و تبلیغاتی

  در طراحی وبسایت خبری استانداردهای ویژه ای را باید رعایت نمود تا در طول مسیر کار بتوانید یک سیستم جامع خبری با امکان رهگیری تمامی فعالیت کاربران خود را داشته باشید . وبسایتهای تبلیغاتی و خبری باید دارای مزایای ویژه مانند سرچ قوی باشند.

 • اپلیکیشن اطلاعاتی

  وجود یک اپلیکیشن اطلاعاتی برای کسب و کار باعث افزایش اعتبار آن نزد مخاطبان می شود. یک برنامۀ مناسب برای گوشی‌های اندرویدی باعث میشود تا مشتریان به راحتی با شما ارتباط داشته باشند.

 • اپلیکیشن فروشگاهی

  ما می توانیم از طریق طراحی اپلیکیشن موبایل برای محصولات و کسب و کار شما فروش دیجیتالی راه اندازی کنیم. از این پس مشتریان می توانند از طریق برنامه موبایل شما اقدام به خرید محصول کنند.

 • اپلیکیشن پرداخت درون برنامه ای

  می توانیم از طریق تدوین استراتژی کسب و کار، برنامه مناسب مخاطبان شما را طراحی کنیم تا بتوانید خدمات آنلاین خود را به مشتریان و مخاطبان ارائه دهید و بازده مالی داشته باشید.

 • اپ آفلاین و آنلاین

  طراحی اپلیکیشن موبایل شما می تواند وابسته به اینترنت باشد و به سایت شما وصل شود و یا برای استفاده از آن نیازی به اینترنت نباشد. این طراحی با توجه به برنامه استراتژی کسب و کار شما و نوع خدمات و محصولات انجام می گیرد.

 • ساخت ربات تلگرام

  با توجه به نوع خدمات و محصولات شرکت و تجزیه و تحلیل کسب و کار شما، ربات تلگرام مرتبط با آن طراحی می شود. تیم آی تی گاما از جدیدترین و بروزترین اطلاعات برای ساخت ربات تلگرام استفاده می کند.

 • اتصال سایت به کانال تلگرام

  با اتصال کانال تلگرام به وبسایت می توانید اخبار و اطلاعات خود را همزمان در سایت و کانال تلگرام منتشر کنید و کاربران و مخاطبان بیشتری برای کسب و کار خود جذب کنید.

 • اتصال سایت به اینستاگرام

  با اتصال صفحه اینستاگرام به وبسایت می توانید اخبار و اطلاعات خود را همزمان در سایت و اینستاگرام منتشر کنید و کاربران و مخاطبان بیشتری برای کسب و کار خود جذب کنید.

 • وبسایت واکنش گرا

  در طراحی ریسپانسیو یا همان واکنشگرا، ظاهر سایت برای چند سایز متفاوت و استاندارد ( لپ تاپ ، تبلت و موبایل ) طراحی می شود . استفاده از این متد باعث بهبود عملکرد سایت در موبایل و تبلت خواهد شد.

   

 • طراحی لوگو

  با طراحی خلاقانه و مفهومی لوگو،  کسب و کارتان را به یادمانی و متمایز کنید. لوگو، نشانگر هویت تجاری شماست ... شرکت و کسب و کار بدون لوگو نشانه و مفهومی ندارد. در واقع لوگو علامت تجاری شماست.

 • اتصال سایت به شبکه های اجتماعی

  ارائه راهکارهای بازاریابی در شبکه های اجتماعی. اتصال سایت شما به شبکه های اجتماعی مانند توییتر و فیسبوک و لینکدین و تلگرام و ... امکان پذیر است. می توانید مطالب وب سایت خود را به طور مستقیم وارد صفحه خود در شبکه های اجتماعی کنید.

 • ارائه سیستم حسابداری

  سیستم حسابداری فروشگاهی برای سایتهای فروشگاهی ارائه می شود. این سیستم بر اساس نیاز سنجی کسب و کار شما برنامه ریزی و اجرا می شود. و شامل محاسبه مالیات،هزینه حمل و نقل، میزان درآمد فروش، فروش فصلی، پیاده سازی سیستم عمده فروشی، فروش دیجیتالی، درگاه پرداخت بانکی، ...