• خدمات بازاریابی دیجیتالی , دیجیتال مارکتینگ

معرفی مهارت های ما

Introducing Our skills


Digital Marketing

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتالی

ارائه خدمات و راهکارهای دیجیتال مارکتینگ به اشخاص حقیقی و حقوقی. یکی از مهمترین روشهای نفوذ برندهای معروف برای به حداکثر رساندن معروفیت و جذب مخاطبان بیشتر، استفاده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ می باشد. ما در این روند همیشه پیشگام بوده و آماده همکاری با شما می باشیم.

Web Design

طراحی وبسایت 

طراحی وبسایت و در مرحله بعدی طراحی اپلیکیشن موبایل قلب یک کسب و کار است. برای شروع فعالیت در فضای مجازی و دیجیتال مارکتینگ اصلی ترین نیاز طراحی وبسایت و اپلیکیشن موبایل می باشد. 

Design Telegram Bots

طراحی و ساخت ربات تلگرام

Mobile App

طراحی اپلیکیشن موبایل 

وجود یک اپلیکیشن موبایل برای کسب و کار باعث افزایش اعتبار آن نزد مخاطبان می شود. یک برنامۀ مناسب برای گوشی‌های اندرویدی و ios باعث میشود تا مشتریان و مخاطبان به راحتی با شما ارتباط داشته باشند. و می توانید همیشه در دسترس کاربران خود باشید.

Logo Design

طراحی لوگو 

با طراحی خلاقانه و مفهومی لوگو، کسب و کارتان را به یادمانی و متمایز کنید. لوگو نشانگر هویت تجاری شماست ... شرکت و کسب و کار بدون لوگو، نشانه و مفهومی ندارد. در واقع لوگو علامت تجاری شماست.

SMS Marketing

سامانه ارسال پیامک انبوه

سامانه سراسری پیامک یک سامانه جهت ارسال پیامک های تبلیغاتی می باشد که گروه ITgama نمایندگی رسمی شرکت ارتباطات سیار ایران را دارد و ارسال پیامک های تبلیغاتی و انبوه شما با کمترین تعرفه و به راحتی انجام می شود.

سامانه پیامک نرم افزاری تحت وب می باشد که شرکت مخابرات به نمایندگان خود عرضه کرده تا بتوانند از طریق آن پیامک های گروهی و تبلیغاتی خود را به مشتریان و بازار هدف خود ارسال کنند.

Email Marketing

ارائه پنل بازاریابی ایمیلی

سامانه سراسری ایمیل یک سامانه جهت ارسال ایمیل های تبلیغاتی می باشد که گروه ITgama نمایندگی رسمی شرکت ارتباطات سیار ایران را دارد و ایمیل های تبلیغاتی و انبوه شما با کمترین تعرفه و به راحتی انجام می شود.
این سامانه نرم افزاری تحت وب می باشد که شرکت مخابرات به نمایندگان خود عرضه کرده تا بتوانند از طریق آن ایمیل های گروهی و تبلیغاتی خود را به مشتریان و بازار هدف خود ارسال کنند.

 SEO

بهینه سازی وبسایت

استراتژی کسب و کار در فضای اینترنت و دیجیتال با بهینه سازی وبسایت شروع می شود و برای موفقیت باید به طور مستمر و برنامه ریزی شده ادامه پیدا کند.کسب و کار شما در فضای دیجیتالی بدون بهره گیری از ابزار و تکنیک های سئو و بهینه سازی وبسایت سقوط می کند.

School Management System

سیستم مدیریت مدارس استاد